Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov v dvojhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
1 BOLDI Nikolas Obec Čierna Lehota 43.75 28 27 1 96.43
2 GALLO Viliam ml. STK Honce B 51.56 33 31 2 93.94
3 TÓTH Kamil STK Honce B 90.62 58 50 8 86.21
4 SZEPESI Árpád STO Hrhov 90.62 58 49 9 84.48
5 KIRÁLY Vojtech STO Turňa nad Bodvou 93.75 60 48 12 80.00
6 ŠTURM Milan STO Rudník 100.00 64 51 13 79.69
7 JÁNOSDEÁK Peter STO Hrhov 75.00 48 38 10 79.17
8 DOMIK Ladislav STK Honce B 100.00 64 50 14 78.12
9 SZEPESI Peter STO Hrhov 68.75 44 33 11 75.00
10 HALÁSZOVÁ Noémi STO Hrhov 84.38 54 38 16 70.37
11 NÉMETH Štefan STK Honce B 67.19 43 30 13 69.77
12 GÁBOR Peter STO Turňa nad Bodvou 53.12 34 22 12 64.71
13 HRIC Ján Obec Čierna Lehota 98.44 63 40 23 63.49
14 TURÓCZI Ladislav STO Turňa nad Bodvou 89.06 57 36 21 63.16
15 MAŤÁŠ Viliam st. STK BANÍK Rakovnica B 84.38 54 33 21 61.11
16 POGÁNY Ádám STO Hrhov 75.00 48 28 20 58.33
17 CHLEBUŠ Radoslav STK BANÍK Rakovnica A 100.00 64 37 27 57.81
18 NÉMET Jaroslav STK BANÍK Rakovnica A 98.44 63 36 27 57.14
19 PETRÁŠ Peter STO Rudník 75.00 48 26 22 54.17
20 KLIMENT Miloš STK BANÍK Rakovnica A 81.25 52 27 25 51.92
21 LASHKAI Yurii STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 100.00 64 31 33 48.44
22 STRELKA Ondrej STK BANÍK Rakovnica B 92.19 59 27 32 45.76
23 SKOKAN Gabriel STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 100.00 64 28 36 43.75
24 ORAVEC Vladimír Obec Čierna Lehota 87.50 56 24 32 42.86
25 SZEPSI Pavol STO Turňa nad Bodvou 62.50 40 16 24 40.00
26 KRÁLIK Štefan STK BANÍK Rakovnica A 62.50 40 16 24 40.00
27 ORAVEC Jaroslav Obec Čierna Lehota 85.94 55 21 34 38.18
28 KINYIK Štefan STO Turňa nad Bodvou 82.81 53 20 33 37.74
29 MÁTÉ Alexander STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 81.25 52 19 33 36.54
30 DRAVECKÝ Rastislav STK KRAS Silica 85.94 55 20 35 36.36
31 SEDLÁK Ľuboslav STK BANÍK Rakovnica B 100.00 64 23 41 35.94
32 HATALA Milan STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 93.75 60 21 39 35.00
33 KOVÁCS Alexander STK KRAS Silica 98.44 63 22 41 34.92
34 BOKROS Gabriel STK KRAS Silica 68.75 44 14 30 31.82
35 FARKAS Ladislav STK KRAS Silica 100.00 64 17 47 26.56
36 ĎURSKÝ Stanislav STK BANÍK Rakovnica B 59.38 38 10 28 26.32
37 PRTKO Andrej Obec Čierna Lehota 45.31 29 5 24 17.24
38 KAMENSKÝ Milan STK Honce B 42.19 27 4 23 14.81
39 HORVÁTH Peter STO Rudník 93.75 60 7 53 11.67
40 BOKROS Benjamin STK KRAS Silica 46.88 30 1 29 3.33
41 BACSOVÁ Štefánia STO Rudník 50.00 32 1 31 3.12
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
42 GAŽI Lukáš STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 18.75 12 11 1 91.67
43 SPIŠÁK Miroslav STK Honce B 21.88 14 12 2 85.71
44 GERÉNYI Matej STK Honce B 18.75 12 9 3 75.00
45 DARVAŠ Ján STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 6.25 4 3 1 75.00
46 REPISKÝ Rudolf st. STK Honce B 3.12 2 1 1 50.00
47 MURZA Štefan ml. STK BANÍK Rakovnica B 6.25 4 2 2 50.00
48 GECELOVSKÝ Igor STK BANÍK Rakovnica A 18.75 12 6 6 50.00
49 JÁNOSDEÁK Ákos STO Hrhov 6.25 4 2 2 50.00
50 BLAHÚT Stanislav STK BANÍK Rakovnica A 39.06 25 12 13 48.00
51 KISS Alexander STO Turňa nad Bodvou 18.75 12 5 7 41.67
52 KOVÁČ Patrik STK BANÍK Rakovnica B 31.25 20 5 15 25.00
53 BYSTREN Jaroslav Obec Čierna Lehota 34.38 22 3 19 13.64
54 GREGOVÁ Mária STO Rudník 31.25 20 2 18 10.00
55 MAŤÁŠ Viliam ml. STK BANÍK Rakovnica B 26.56 17 1 16 5.88
56 BENKO Milan STO Rudník 28.12 18 1 17 5.56
57 GALLO Viliam st. STK Honce B 4.69 3 0 3 0.00
58 HRIC Ján ml. Obec Čierna Lehota 4.69 3 0 3 0.00
59 BENKOVÁ Lenka STO Rudník 21.88 14 0 14 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 89849